Расмус Хойлунд и Алехандро Гарначо уволниха Манчестър Юнайтед, за да победят Уест Хем
Breaking News | 2024-02-04 | 19:16:50

Расмус Хойлунд отпразнува 21-вия си рожден ден със стил, тъй като лятното подписване беше чудесно откриване и скока от колегата си млад пистолет Алехандро Гарначо уволни Манчестър Юнайтед до 3-0 победа срещу Уест Хем.

Точно след като 18-годишният Коби Майноо беше зашеметяващ в добавеното време, решавайки хаотичното състезание срещу Уулвс в четвъртък, талантливите млади таланти на Червените дяволи отново излязоха на преден план.

Лятното попълнение Хойлунд изстреля Юнайтед напред с четвъртия си гол във Висшата лига в толкова мача, като след това 19-годишният Гарначо видя усилие, отразено от Найеф Агерд, преди да стреля трети за Юнайтед срещу Чуковете на Дейвид Мойс.

Голмайсторите и победителят в мача от четвъртък Майноо имитираха празнуването на нападателя на Уест Хем Мохамед Кудус след първия гол на Гарначо, седнали заедно на рекламните табла.

Предостави фантастичен образ на трима млади таланти, които дават надежда за светло бъдеще в Юнайтед, чийто сезон беше неравен в по-голямата си част, но започва да показва признаци на подобрение.

Единственият негатив за Ерик Страната на Ten Hag беше контузията, която накара гримасничащия Лисандро Мартинез да бъде заменен с оставащи 20 минути.

Мачът в неделя беше най-близкият домакински мач до 66-ата годишнина от въздушната катастрофа в Мюнхен на 6 февруари.

Тен Хаг и Мойс, настоящи и бивши мениджъри на Юнайтед, изнесоха венци на терена преди началото, докато всички в Олд Трафорд си спомняха 23-мата души, включително осем играчи , който почина през 1958 г.

Бавното начало скоро се превърна в битка от край до край, като Андре Онана трябваше да бъде нащрек, за да отблъсне удар с глава на Томас Соучек, който отклони борещите се Каземиро и Едсон Алварес .

Противоположният номер Алфонс Ареола скоро беше извикан в действие, за да спре усилието на кърлинг Бруно Фернандес да намери горния десен ъгъл, като Соучек и Джеймс Уорд-Проуз имаха усилия за Чуковете.

Откриващият гол падна в 23-ата минута чрез това, което се превръща в надежден източник за Юнайтед.

Касемиро се бореше да спечели топката високо на терена и тя падна в Хойлунд, който превъзходно отсече Агерд и отприщи 18-ярдов пилот ниско след Ареола.